Double Horizontal Auger Feed Mixer - R6

Weighing System

Back Loader

 

Strong Chassis

High Capacity Gearbox

Self Hydraulic System

Full Laser Cut

Quality Control

After Sale Service

Teknik Özellikler / Technical Specifications
Model / Model R6 R8 R10 R12 R14 R16 R18 R20
Kapasite / Capacity 6 m³ 8 m³ 10 m³ 12 m³ 14 m³ 16 m³ 18 m³ 20 m³
Genişlik / Width 2050 mm 2200 mm 2200 mm 2200 mm 2300 mm 2300 mm 2300 mm 2300 mm
Uzunluk / Lenght 5150 mm 5200 mm 5400 mm 5700 mm 6000 mm 6200 mm 7000 mm 7200 mm
Yükseklik / Height 2235 mm 2500 mm 2500 mm 2500 mm 2700 mm 2750 mm 3200 mm 3200 mm
Bıçak Sayısı / Number of Blades 108 pcs 96 pcs 96 pcs 120 pcs 120 pcs 140 pcs 150 pcs 176 pcs
Makine Ağırlığı / Machine Weight 2600 kg 3550 kg 3850 kg 4250 kg 5450 kg 6000 kg 6600 kg 7200 kg
Gereken Traktör Gücü / Power Required 30-40 hp 40-50 hp 50-70 hp 70-90 hp 90-95 hp 95-105 hp 120-130 hp 130-150 hp

 

Kullanan Kişi
Bölge / İl / İlçe
MEHMETLER MAKİNA İç Anadolu Bölgesi - KAYSERİ MERKEZ
ALİ DIKLI Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/
FİKRİ OLGUN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KARATEKKE
GANİ ŞAHİN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KARATEKKE
ALİ YEŞİLKAYA Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/
EMİN KIRKAĞAÇ Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/
AHMET BULUÇ Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/
MUSTAFA YÖNCE Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/
SALİH SOYBAŞ Ege Bölgesi İZMİR / Urla/ UZUNKUYU
HÜSAM AŞIK Ege Bölgesi DENİZLİ / ÇAL/
ALİ ÖZGÜ Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/ KAZANLI
ALİ ULAŞMIŞ Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/
ALİ SÖMEK Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ TOKATBAŞI
ALİ SUSAM Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ DEREBAŞI
ALİ UYULGAN Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/
ALİ AKIN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KURŞAK
YÜCEL ZENGİ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ PEŞREFLİ
MEHMET KUSUN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ YUSUFLU
YÜKSEL ERÇOBAN Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/
ETHEM OCAK Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ CANLI
OKTAY DÜLGER Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ YEŞİLOVA
EROL DÖNMEZ Ege Bölgesi İZMİR / Menemen/
BAHATTİN KORKULU Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/
BEKİR ELBİR Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ TOKATBAŞI
YILMAZ ÇUNA Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ PINARLI
AHMER BİRER Ege Bölgesi İZMİR / Dikili/
EGE TEKNİK RULMAN MAK. Ege Bölgesi İZMİR / Menemen/ 1. SANAYİ SİTESİ
ŞERAFETTİN ÖZCAN Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/
ALAADDİN VARLI Ege Bölgesi AFYON / AFYONMERKEZ/
DOĞAN KAVURMACI Ege Bölgesi MANİSA / MANİSA MERKEZ/
TURGAY ÖNER Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/
TURGAY ÖNER Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/
ODR PETROL Ege Bölgesi İZMİR / Seferihisar/
GÖKHAN KAYSI Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/
UMURHAN EVLİOĞLU Ege Bölgesi İZMİR / Menemen/
OSMAN AKYOL Ege Bölgesi İZMİR / Dikili/ BAHÇELİ
HALİL AKPOLAT Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/
HALİL DEVECİOĞLU Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/
MEHMET TUFAN Ege Bölgesi DENİZLİ / ÇARDAK/
HÜSEYİN KURT Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/
AYHAN ÖZBEY Ege Bölgesi İZMİR / Kemalpaşa/ HALİLBEYLİ
AHMET ÇOLAKOĞLU Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/
SERKAN KAYSI Ege Bölgesi İZMİR / Dikili/
ADNAN KOYUNCU Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ YENİÇİFTLİK
ALİ ÜZÜMCÜOĞLU Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
İBRAHİM DÜGER Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ CANLI
MAHMUT DUMAN Ege Bölgesi İZMİR / Menderes/ DEĞİRMENDERE
MUSTAFA KOCAZEYBEK Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/ KINIK
SÜLEYMAN ÖNEM Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KAHRAT
SABRİ SERT Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/
REŞAT DOĞAN Ege Bölgesi İZMİR / Menderes/
MEVLÜT ÖNAL Akdeniz Bölgesi ISPARTA / ŞARKİKARAAĞAÇ/ ŞARKKÖY
FEVZİ YILDIZ Akdeniz Bölgesi ISPARTA / ŞARKİKARAAĞAÇ/
YUSUF GEÇ Akdeniz Bölgesi ADANA / CEYHAN/
ÇAĞLAR TARIM Akdeniz Bölgesi ADANA / YÜREĞİR/ ŞAHMURAT
HÜSEYİN ATİK Akdeniz Bölgesi ANTALYA / MANAVGAT/ ÇARDAKLI
AHMET DURAN ASLAN Akdeniz Bölgesi ISPARTA / ŞARKİKARAAĞAÇ/
MEHMET TOSUN Akdeniz Bölgesi ISPARTA / ŞARKİKARAAĞAÇ/
SELÇUK GEDİK Akdeniz Bölgesi ISPARTA / ŞARKİKARAAĞAÇ/
MEHMET EMİN ÇAYIR Akdeniz Bölgesi ISPARTA / ŞARKİKARAAĞAÇ/
EMİN ÖZTÜRK Akdeniz Bölgesi BURDUR / MERKEZ/ KAĞITCIK
TARIM KREDİ KOOP. Akdeniz Bölgesi ISPARTA / YALVAÇ/
TALAY TİCARET Akdeniz Bölgesi BURDUR / BUCAK/
GÜNGÖR ÖNER Marmara Bölgesi İSTANBUL / ÇATALCA/ DURSUNKÖY
YASSI ÖREN TARIM KREDİ Marmara Bölgesi İSTANBUL / ARNAVUTKÖY/
MEHMET ALİ YÜCEL Marmara Bölgesi ÇANAKKALE / ÇANAKKALE MERKEZ/
TAMER YİĞİT Marmara Bölgesi BURSA / YENİŞEHİR/ KARAKÖY
MEHMET YILDIRIM Marmara Bölgesi KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ/
İBRAHİM ÇELİK Marmara Bölgesi ÇANAKKALE / ÇANAKKALE MERKEZ/
AHMETBEYLİ TKK Marmara Bölgesi KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ/
İSMET YEŞİLYURT İç Anadolu Bölgesi KONYA / KARAPINAR/
ASLAN SAN İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/ ÇİLLER
YAŞAR ÇAVDAR İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR / GÜLŞEHİR/
ABİDDER ILDIR TARIM MAK. İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
ERYILDIRIM TARIM İç Anadolu Bölgesi ANKARA / ANKARA/
ORHAN ÇELİK İç Anadolu Bölgesi KAYSERİ / YEŞİLHİSAR/
MEHMET TUNA İç Anadolu Bölgesi KAYSERİ / MERKEZ/
BAYRAM SABAH İç Anadolu Bölgesi KAYSERİ / DEVELİ/
EYÜP ŞABAN İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR / NEVŞEHİR MERKEZ/
MAHMUT YAZGAÇ İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/ KUZUKUYU
ABDULLAH GÜNDÜZ İç Anadolu Bölgesi KAYSERİ / KOCASİNAN/
ERKAN GÜLGÜN İç Anadolu Bölgesi KAYSERİ / KOCASİNAN/
SERDAR ERDEM İç Anadolu Bölgesi KAYSERİ / YAHYALI/
CEMALETTİN DOĞAN İç Anadolu Bölgesi YOZGAT / SORGUN/
AHMET KARABULUT İç Anadolu Bölgesi KAYSERİ / MERKEZ/
SELİM ALYÜZ İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
EKİNER TARIM İç Anadolu Bölgesi KONYA / MERAM/
SELİM ÜMİT İç Anadolu Bölgesi KAYSERİ / KOCASİNAN/
YUSUF ELVAN İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
EROL OĞUZLAR İç Anadolu Bölgesi ANKARA / POLATLI/
HACI COŞKUN İç Anadolu Bölgesi YOZGAT / YOZGAT MERKEZ/
AHMET TEMEL İç Anadolu Bölgesi YOZGAT / BOĞAZLIYAN/ ÖZDER KASABASI
VELİ AKGÜL İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/ BEYKÖY
MEHMET ILDIR İç Anadolu Bölgesi NİĞDE / ULUKIŞLA/ DARBOĞAZ
SELAMİ ALTUNER İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
BİRİKİM İç Anadolu Bölgesi YOZGAT / ÇEKEREK/
MESTAŞ METAL İç Anadolu Bölgesi YOZGAT / AKDAĞMADENİ/
ŞÜKRÜ SARICA İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
BORA ÖZDEŞ İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
ŞAHİN BÖLÜKBAŞI İç Anadolu Bölgesi SİVAS / ZARA/
OSMAN ÖZKAN İç Anadolu Bölgesi NİĞDE / ULUKIŞLA/
DURSUN KARABULUT Karadeniz Bölgesi SAMSUN / BAFRA/
MİSKET TARIM Karadeniz Bölgesi AMASYA / AMASYA MERKEZ/
YUSUF ÖZDEMİR Karadeniz Bölgesi ORDU / FATSA/
FEVZİ KARAGÖL Karadeniz Bölgesi SAMSUN / BAFRA/
İBRAHİM AYDIN Karadeniz Bölgesi SAMSUN / BAFRA/
İBRAHİM YILMAZ Karadeniz Bölgesi SAMSUN / BAFRA/
NECATİ AKSOY Karadeniz Bölgesi SAMSUN / BAFRA/
SONAY KURT Karadeniz Bölgesi SAMSUN / BAFRA/
YALÇIN YILMAZ Karadeniz Bölgesi SAMSUN / BAFRA/
AZİM AY Karadeniz Bölgesi TOKAT / ZİLE/
FAHRETTİN AKIN Karadeniz Bölgesi TOKAT / PAZAR/
SONAY KURT Karadeniz Bölgesi SAMSUN / BAFRA/
EMİN VETERİNERLİK Karadeniz Bölgesi TOKAT / ZİLE/
VEYSEL SAAT Güneydoğu Anadolu Bölgesi GAZİANTEP / NURDAĞI/
BEŞİR EKİCİ Güneydoğu Anadolu Bölgesi GAZİANTEP / ŞAHİNBEY/
MUSLİNA KOÇ Güneydoğu Anadolu Bölgesi GAZİANTEP / MERKEZ/
IŞIKCAN TARIM MAKİNALARI İç Anadolu Bölgesi ESKİŞEHİR / ESKİŞEHİR MERKEZ/
KARAGÖL TARIM MAKİNALARI Karadeniz Bölgesi SAMSUN / BAFRA/
TALAY TİCARET Akdeniz Bölgesi BURDUR / BUCAK/
BERKE TARIM Marmara Bölgesi SAKARYA / ADAPAZARI/
BEREKET MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Ege Bölgesi KÜTAHYA / TAVŞANLI/
NİĞTAR TARIM HAYVANCILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. İç Anadolu Bölgesi NİĞDE / NİĞDE MERKEZ/
UZMANLAR TARIM İç Anadolu Bölgesi NİĞDE / NİĞDE MERKEZ/
MEHMET HAKLI İç Anadolu Bölgesi KAYSERİ / İNCESU/
TİTAR Ege Bölgesi İZMİR / Seferihisar/
SALİH YILDIRIM Ege Bölgesi MUĞLA / MARMARİS/
SELİM KORKMAZ İç Anadolu Bölgesi KAYSERİ / MERKEZ/
VELİ AKSOY Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KİRELİ
MUSTAFA TORUN Ege Bölgesi İZMİR / Menderes/ KARAKUYU
ERDOĞAN TORUN Ege Bölgesi İZMİR / Menderes/ KARAKUYU
ALİ DEMİR Ege Bölgesi İZMİR / Menderes/ KARAKUYU
MEHMET SERAN Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/ KAZANLI
FATİH ZORLU Marmara Bölgesi BALIKESİR / BİGADİÇ/
HÜSEYİN SARI Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KİRAZ