Single Horizontal Auger Feed Mixer - RZ6

Weighing System

Back Loader

Strong Chassis

High Capacity Gearbox

Self Hydraulic System

Full Laser Cut

Quality Control

After Sale Service


Teknik Özellikler / Technical Specifications
Model / Model RZ4 RZ6 RZ8 RZ10 RZ12
Kapasite / Capacity 4 m³ 6 m³ 8 m³ 10 m³ 12 m³
Genişlik / Width 1720 mm 1800 mm 1900 mm 1900 mm 1900 mm
Uzunluk / Lenght 4250 mm 4500 mm 5450 mm 5600 mm 5850 mm
Yükseklik / Height 1940 mm 2300 mm 2550 mm 2600 mm 2600 mm
Bıçak Sayısı / Number of Blades 55 pcs 70 pcs 80 pcs 93 pcs 105 pcs
Makine Ağırlığı / Machine Weight 1750 kg 2650 kg 3500 kg 3900 kg 4300 kg
Gereken Traktör Gücü / Power Required 30 hp 40 hp 50-70 hp 70-80 hp 80-90 hp
Kurum / Kişi
Bölge / İl / İlçe
AHMET GÜZEL Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KAHRAT
  ŞAHİN KUYUCU Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  İSA ABAK Marmara Bölgesi BALIKESİR / BİGADİÇ/ İLYASLAR
  MUSTAFA ÜNAL Marmara Bölgesi BALIKESİR / BİGADİÇ/ KADIKÖY
  TAHSİN KAYAYURT Ege Bölgesi İZMİR / Selçuk/
  AHMET CAMBAZ Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/
  DURMUŞ ALİ AKIN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ MAHMUTLAR
  MEHMET ULUSOY Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ YEĞENLİ
  HASAN AKDAĞ Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ YUSUFLU
  MEHMET ALİ TİTİZ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ ÜZÜMLER
  ŞAKİR ULAŞMIŞ Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ YUSUFLU
  VELİ DALKILINÇ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ IŞIKLI
  OSMAN YAVUZLAR Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ CANLI
  MEHMET GEZER Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/ SEKKEKÖY
  KENAN KONUR Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ BOYNUYOĞUN
  ALİ KAHRAMAN Marmara Bölgesi BALIKESİR / BİGADİÇ/
  MESTAN GÜNGÖR Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ ÇİNİYERİ
  RIZA TOPAN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KAHRAT
  NEVZAT EKŞİOĞLU Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ ÇİNİYERİ
  MUHARREM KOÇYİĞİT Ege Bölgesi AFYON / SİNANPAŞA/ TINAZTEPE
  OSMAN UYGUNER Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ PINARLI
  HİKMET KAYGULU Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/ KÖFÜNCÜ
  EMİN PEKER Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/ KARAKÖY
  CAVİT ÖZDER Ege Bölgesi İZMİR / Menemen/ KISIKKÖY
  COŞKUN KOÇ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  AHMET YELSELİ Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ CANLI
  AHMET YELSELİ Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ CANLI
  BİROL KARA Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ IŞIKLI
  NAİL SOYLU Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KİRELİ
  KEMAL ÖZÇALIŞKAN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KURŞAK
  BÜLENT ÖZDEMİR Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ SARILAR
  İBRAHİM EROĞLU Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KİRELİ
  MEHMET OTUZBİR Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ PINARLI
  İSMET KAFTAR Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KURŞAK
  İSMAİL GÜLEÇ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ BOYNUYOĞUN
  MEHMET PEKER Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  İBRAHİM ÖZGÜR Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ DERELİ
  HÜSEYİN AKSAÇ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KIZILCAAVLU
  TUNCAY KALBAK Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ DEREBEŞI
  TUNCAY KALBAK Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ DEREBEŞI
  MEHMET ERGELDİ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  SÜLEYMAN ÜSTÜNDAĞ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KIZILCAAVLU
  SALİH İNMEZ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  BEKİR GÜLCÜ Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/
  NECATİ ÇETİNKAYA Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ ÇİNİYERİ
  İSMAİL YAĞCI Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ BOYNUYOĞUN
  BEKİR DAĞDELEN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  AYDIN DAĞDELEN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  İBRAHİM CAN Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/
  HÜSEYİN COŞKUN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  ŞÜKRAN AS Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ ÇİNİYERİ
  HASAN HÜSEYİN DOĞAN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  MEHMET EMİN DOĞAN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  HASAN SOLAK Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ DEREBAŞI
  HÜSEYİN TEKİN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ ÇİNİYERİ
  AHMET KAYA Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/ KARAKÖY
  ŞÜKRÜ AKTÜRK Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ IŞIKLI
  NİYAZİ EFE Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ IŞIKLI
  ERSAN AKDOĞAN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ IŞIKLI
  AKIN ŞEŞEN Ege Bölgesi İZMİR / Menderes/
  VOLKAN YILMAZ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  OSMAN ÇAVDIR Ege Bölgesi İZMİR / Seferihisar/
  BİROL KARAKAŞ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ ÇİNİYERİ
  İBRAHİM KOCAMANOĞLU Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KIRTEPE
  TANFER BOLLUK Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KIZILCAAVLU
  MUSTAFA HALICI Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/
  HABİB VAROL Ege Bölgesi AFYON / DAZKIRI/
  RASİM ABAK Marmara Bölgesi BALIKESİR / BİGADİÇ/
  HALİL ZORLU Marmara Bölgesi BALIKESİR / BİGADİÇ/
  HİLMİ SOĞUKSU Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/
  KUSVA TARIM Ege Bölgesi MANİSA / SARUHANLI/
  YILMAZ FİLİZ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ IŞIKLI
  HİKMET EROĞLU Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ AKKOYUNLU
  SAHİR YAĞCIER Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/
  GÖKHAN AYDIN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KİRELİ
  AHMET ÜNAL Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KIZILCAAVLU
  AHMET TUTAR Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/
  MEHMET BARUT Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/
  SÜLEYMAN KAZANCI Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KİRAZ
  MEHMET EMİN KAYA Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/ BİRGİ
  FATİH EVREN Ege Bölgesi İZMİR / Menderes/ YENİKÖY
  SEZAİ KARA Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ IŞIKLI
  FİKRİ ARSAL Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ ÇIRPI
  HAKKI BİLTEKİN Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ ÇIRPI
  AYHAN İŞAK Ege Bölgesi İZMİR / Ödemiş/
  AYDIN AKGÜN Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/
  ALİ DAMARCAN Akdeniz Bölgesi BURDUR / BUCAK/
  YAKUP SALMAN Akdeniz Bölgesi BURDUR / KARAMANLI/ KAĞITCIK
  ESMA SEVGİ YILDIRIM Akdeniz Bölgesi BURDUR / BUCAK/ SEYDİKÖY
  TALAT İMAMOĞLU Akdeniz Bölgesi ADANA / ADANA MERKEZ/
  SALİM KULAKSIZ Akdeniz Bölgesi ADANA / İMAMOĞLU/
  TAHA ŞİMŞEK Akdeniz Bölgesi HATAY / HATAY MERKEZ/
  ZAFER YÖRÜK Marmara Bölgesi İSTANBUL / İSTANBUL/
  CENGİZ AKALIN Akdeniz Bölgesi BURDUR / KARAMANLI/
  YAKUP SALMAN Akdeniz Bölgesi BURDUR / KARAMANLI/ KAĞITCIK
  YUNUS EMRE Marmara Bölgesi SAKARYA / ADAPAZARI/
  METİN ÇELİK Marmara Bölgesi BİLECİK / YENİPAZAR/
  TAHSİN ALTINTAŞ Marmara Bölgesi EDİRNE / LALAPAŞA/
  HAKAN ERZURUMLU Marmara Bölgesi EDİRNE / LALAPAŞA/
  ALAADDİN DUYMAZ Marmara Bölgesi BURSA / NÜLİFER/
  FAHRETTİN DEMİRKOL Marmara Bölgesi İSTANBUL / İSTANBUL/
  AHMET KILIÇ Marmara Bölgesi BURSA / NÜLİFER/
  EMİR CİVAN Marmara Bölgesi BURSA / MUDANYA/
  AYŞ HAYVANCILIK İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  MEHMET ÖZÜDOĞRU İç Anadolu Bölgesi KONYA / KARAPINAR/
  AHMET MEMİŞ İç Anadolu Bölgesi KAYSERİ / YEŞİLHİSAR/
  AHMET TURAN TUNCER İç Anadolu Bölgesi KAYSERİ / YEŞİLHİSAR/
  MEHMET ALİ İMAMOĞLU İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  İSMAİL GÖÇ İç Anadolu Bölgesi NİĞDE / NİĞDE MERKEZ/
  MUSTAFA ACAR İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  TACİ SÖKER İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  MEHMET TARTAN İç Anadolu Bölgesi KONYA / KARAPINAR/
  ALMER SAĞLIK HİZMETLERİ İç Anadolu Bölgesi KONYA / SELÇUKLU/
  ŞAHİN ALDEMİR İç Anadolu Bölgesi KONYA / EMİRGAZİ/
  MEHMET BÜLBÜL İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  AHMET KAYA İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR / AVANOS/
  KASIM GÜNAYDIN İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR / AVANOS/
  HASAN TÜVEN İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR / AVANOS/
  EKREM ÇÖMLEKÇİ İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  ALİ GÜBE İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  HÜSEYİN ALDEMİR İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  ABDULLAH PACAL İç Anadolu Bölgesi KONYA / EMİRGAZİ/
  İBRAHİM İNİŞ İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  SEYFİ ER İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR / GÜLŞEHİR/
  MUSTAFA ACAR İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  DURSUN AKTÜRK İç Anadolu Bölgesi KONYA / EMİRGAZİ/
  MUSTAFA KEMAL ALTINÖZ İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/ AŞIKLAR
  İBRAHİM SÖKER İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  CEVDET BAŞOL İç Anadolu Bölgesi KONYA / EMİRGAZİ/
  ÜMİT ALİ ORUÇ İç Anadolu Bölgesi KONYA / EMİRGAZİ/
  ERDAL AÇIKGÖZ İç Anadolu Bölgesi YOZGAT / BOĞAZLIYAN/
  MEHMET POLAT İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  MUSTAFA CİVCİK İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  GÖKHAN İLASLAN İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  HALDUN BULDUK İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  ERYILDIRIM TARIM İç Anadolu Bölgesi ANKARA / ANKARA/
  AHMET YILDIZ İç Anadolu Bölgesi YOZGAT / BOĞAZLIYAN/
  YILMAZ ÇETİNKAYA İç Anadolu Bölgesi YOZGAT / SARIKAYA/ KÖPRÜCE
  HALİL YILMAZ ALTINÖZ İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  ÖMER KORKMAZ İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  MUSTAFA YAYLALI İç Anadolu Bölgesi KONYA / KARAPINAR/
  ERKAN ÖZKUBAT İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  AHMET KAYA İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR MERKEZ/ ÖZKONAK KASABASI
  GÜLSER TÜVEN İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR MERKEZ/ GÖYNÜK KASABASI
  MURAT ŞAHİNER İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/ KUZUKUYUSU
  SELAMİ ALTINÖZ İç Anadolu Bölgesi KONYA / EREĞLİ/
  SELÇUK KAŞAR Karadeniz Bölgesi KASTAMONU / KASTAMONU MERKEZ/
  EMİN AKKOCA Karadeniz Bölgesi TOKAT / ZİLE/
  DİLAVER KOCATEPE Karadeniz Bölgesi SAMSUN / HAVZA/
  SEYİT KOCA Karadeniz Bölgesi AMASYA / SULUOVA/
  ORBAY MERT Karadeniz Bölgesi ÇORUM / MECİTÖZÜ/
  KOCATEPE TİCARET Karadeniz Bölgesi SAMSUN / HAVZA/
  ÇORUM PAMKO Karadeniz Bölgesi ÇORUM / ÇORUM MERKEZ/
  HASAN KUTLUBAY Güneydoğu Anadolu Bölgesi GAZİANTEP / NURDAĞI/
  DEVA ENERJİ Güneydoğu Anadolu Bölgesi BATMAN / BATMAN MERKEZ/
  ABDULLAH BİNBAŞI Güneydoğu Anadolu Bölgesi ŞANLIURFA / ŞANLIURFA MERKEZ/
  İSMAİL ŞENBAYRAM Güneydoğu Anadolu Bölgesi ŞANLIURFA / VİRANŞEHİR/
  HACI YUSUF REŞBER Güneydoğu Anadolu Bölgesi ADIYAMAN / GÖLBAŞI/
  M. BEHÇET ŞENBAYRAM Güneydoğu Anadolu Bölgesi ŞANLIURFA / ŞANLIURFA MERKEZ/
  FET-KAR TARIM MAKİNALARI İç Anadolu Bölgesi KONYA / KARAPINAR/
  BERKE TARIM Marmara Bölgesi SAKARYA / ADAPAZARI/
  BERKE TARIM Marmara Bölgesi SAKARYA / ADAPAZARI/
  UĞURLU OTOMOTİV İç Anadolu Bölgesi KONYA / KARAPINAR/
  HAKAN BOZÜYÜK Marmara Bölgesi BURSA / BURSA MERKEZ/
  EMİR CİVAN Marmara Bölgesi BURSA / MUDANYA/
  MUAMMER HASIRCI Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ BOYNUYOĞUN
  ÖMER EFE Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ IŞIKLI
  AYHAN AKAYDIN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  FAHRİ GÜNGÖR Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  HASAN YAĞIZ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  İBRAHİM PİLGE Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ GÖKÇEN
  MUSTAFA AYVAZ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ BÜYÜKKALE
  HİMMET EFE Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ IŞIKLI
  ÖZCAN AKGÜL Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/
  HÜSEYİN YILMAZ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ IŞIKLI
  MAHMUT ÇÖP Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KİRELİ
  SÜLEYMAN OTUZBİR Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ PINARLI
  NURİ KIVRAK Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  HAKAN TOPAN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  ALİ AKDAŞ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  NECDET EKŞİ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ ÇİNİYERİ
  ERKAN GÜNGÖR Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ AKKOYUNLU
  SALİH ATEŞ Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
  HÜSEYİN ZORLU Marmara Bölgesi BALIKESİR / BİGADİÇ/