Одношнековый горизонтальный кормосмеситель - RZ8

система взвешивания

назад погрузчик

Сильный шасси

Высокая емкость Коробка передач

Самостоятельная гидравлическая система

Полный Лазерная резка

контроль качества

После продажи услуг


Teknik Özellikler / Technical Specifications
Model / Model RZ4 RZ6 RZ8 RZ10 RZ12
Kapasite / Capacity 4 m³ 6 m³ 8 m³ 10 m³ 12 m³
Genişlik / Width 1720 mm 1800 mm 1900 mm 1900 mm 1900 mm
Uzunluk / Lenght 4250 mm 4500 mm 5450 mm 5600 mm 5850 mm
Yükseklik / Height 1940 mm 2300 mm 2550 mm 2600 mm 2600 mm
Bıçak Sayısı / Number of Blades 55 pcs 70 pcs 80 pcs 93 pcs 105 pcs
Makine Ağırlığı / Machine Weight 1750 kg 2650 kg 3500 kg 3900 kg 4300 kg
Gereken Traktör Gücü / Power Required 30 hp 40 hp 50-70 hp 70-80 hp 80-90 hp
Kurum / Kişi
Bölge / İl / İlçe
HASAN ERDAL Ege Bölgesi - İZMİR / Tire/ YEĞENLİ
  MUSTAFA ALİ ÖNEM Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş/ SEKİKÖY
  MEHMET DİNLENMEZ Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş
  ÇELİK A. HAYVANCILIK Ege Bölgesi - AFYON MERKEZ
  ALİ ÇÖĞÜT Ege Bölgesi - AFYON MERKEZ
  ABDULREZZAK AKSU Ege Bölgesi - BALIKESİR / AYVALIK/ ALTINOVA
  ABDURRAHMAN SEMERCİ Ege Bölgesi - AFYON / DAZKIRI
  SÜLEYMAN UNCU Ege Bölgesi - MANİSA / SARIGÖL
  UŞAK SERAMİK Ege Bölgesi - UŞAK / BANAZ/ MUHARREMŞAH
  ALİ ÜLKER Ege Bölgesi - İZMİR / Tire/ BOYNUYOĞUN
  TUNCAY GÜNDEM Ege Bölgesi - İZMİR / Tire/ ÜZÜMLER
  TAYFUN KÖSTEKLİ Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş
  BİLAL ORTATEPE Ege Bölgesi - AFYON / SİNANPAŞA
  SAMİ ŞABAN Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş
  ASİL ONUR Ege Bölgesi - İZMİR / Tire/ KARATEKKE
  MUSTAFA ÇAYLIOĞLU Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş
  MEHMET POLAT Ege Bölgesi - İZMİR / Tire
  İLYAS ŞÜKRÜOĞLU Ege Bölgesi - İZMİR / Bornova
  İBRAHİM SÜPÜRÜR Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş
  REMZİ KAYHAN Ege Bölgesi - İZMİR / Bayındır
  BURHANETTİN CELEP Ege Bölgesi - İZMİR / Foça/ GERENKÖY
  İBRAHİM EKER Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş
  BERR TARIM Ege Bölgesi - İZMİR / Bergama
  İBRAHİM AKGÜN Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş/ KUCUOVA
  MUZAFFER ARMUTLU Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş
  YILMAZ ÜLKÜ Ege Bölgesi - İZMİR / Tire/ KIZILCAAVLU
  AHMET ODABAŞILAR Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş
  İSMET ÇAĞLAR Ege Bölgesi - İZMİR / Beydağ
  MUSTAFA ÇİMENER Ege Bölgesi - İZMİR / Tire/ KİRAZ
  MUSTAFA KOÇ Ege Bölgesi - İZMİR / Tire/ KİRAZ
  MUSTAFA KILIÇ Ege Bölgesi - İZMİR / Tire/ KİRAZ
  CESUR ERDOĞAN Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş
  FAVORİT ÇELİKKALELİ Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş
  DURMUŞ AKGÜN Akdeniz Bölgesi - BURDUR / BUCAK
  BAĞSARAY TARIM Akdeniz Bölgesi - BURDUR / ÇELTİKÇİ
  CEMAL YILMAZ Marmara Bölgesi - İSTANBUL
  BİLAL CIBIR İç Anadolu Bölgesi - KONYA / EREĞLİ
  KTM TARIM İç Anadolu Bölgesi - NİĞDE MERKEZ
  MUHAMMET DÖNMEZ İç Anadolu Bölgesi - KONYA / KARAPINAR
  ADNAN MAVİ İç Anadolu Bölgesi - KONYA / KARAPINAR
  TUĞRAN ÖZER İç Anadolu Bölgesi - KAYSERİ / PINARBAŞI
  ÜZEYİR KAYHAN İç Anadolu Bölgesi - KONYA / EMİRGAZİ
  MUHARREM ALTINTAŞ İç Anadolu Bölgesi - KONYA / EMİRGAZİ
  HALİL ÖĞÜL İç Anadolu Bölgesi - KONYA / EREĞLİ
  SEDAT GÜNLER İç Anadolu Bölgesi - KONYA / EREĞLİ
  KERİM DEMİROĞLU İç Anadolu Bölgesi - KONYA / KARAPINAR
  AHMET SARI İç Anadolu Bölgesi - ESKİŞEHİR / ÇİFTELER
  EROL YÜCE İç Anadolu Bölgesi - ESKİŞEHİR / ÇİFTELER
  YUSUF USTA İç Anadolu Bölgesi - KONYA / EMİRGAZİ
  HASAN KOÇAK İç Anadolu Bölgesi - KONYA / EMİRGAZİ
  MURAT ERCAN İç Anadolu Bölgesi - KONYA / EREĞLİ
  ÖZSÜT İç Anadolu Bölgesi - KAYSERİ / BÜNYAN/ KÖPRÜBAŞI
  YALÇIN GÜRSES İç Anadolu Bölgesi - ANKARA / ŞEREFLİKOÇHİSAR
  BEREKET SÜT İç Anadolu Bölgesi - KONYA / KARAPINAR
  MEHMET BÜLBÜL İç Anadolu Bölgesi - KONYA / EREĞLİ
  DURAN GÜNLER İç Anadolu Bölgesi - KONYA / EREĞLİ
  HÜSEYİN BEDEL İç Anadolu Bölgesi - KONYA / EREĞLİ
  AHMET ELMA İç Anadolu Bölgesi - KONYA MERKEZ/ LADİK
  AHMET GEZER İç Anadolu Bölgesi - KONYA MERKEZ/ LADİK
  NURİ GENÇ İç Anadolu Bölgesi - KONYA MERKEZ/ LADİK
  YAKUP YEŞİLYURT İç Anadolu Bölgesi - KONYA / EREĞLİ
  İBRAHİM DİKİCİ İç Anadolu Bölgesi - KONYA / KARAPINAR
  SEYFİ KARAASLAN İç Anadolu Bölgesi - KONYA / KARAPINAR
  HAYRETTİN TOY İç Anadolu Bölgesi - KONYA / KARAPINAR
  MEHMET EMİN KARAOSMANOĞLU İç Anadolu Bölgesi - KONYA / KARAPINAR
  CİHANLAR GRUP İç Anadolu Bölgesi - ANKARA
  MESUT TÜTÜNCÜ İç Anadolu Bölgesi - KONYA / EREĞLİ
  SALİH KARAGÜLLE İç Anadolu Bölgesi - KONYA / KONYA MERKEZ/ BÖLCEAĞAÇ
  MEHMET CAN İç Anadolu Bölgesi - YOZGAT / YENİFAKILI/ ESKİÖREN
  KEMAL ALANDAĞ İç Anadolu Bölgesi - YOZGAT / AKDAĞMADENİ
  BAHATTİN ÇELİK İç Anadolu Bölgesi - YOZGAT / AKDAĞMADENİ
  SONER GÜNGÖR İç Anadolu Bölgesi - KONYA / EREĞLİ/ YENİYILDIZ
  BAŞSEVİNÇ KARDEŞLER Karadeniz Bölgesi - TOKAT / ZİLE
  ŞEKERA GIDA Karadeniz Bölgesi - KARABÜK / KARABÜK MERKEZ
  KARAAĞAÇ GRANİT Karadeniz Bölgesi - ÇORUM / ÇORUM MERKEZ
  KENAN BÜYÜKTOPAL Karadeniz Bölgesi - ÇORUM / ÇORUM MERKEZ
  KOCATEPE TİCARET Karadeniz Bölgesi - SAMSUN / HAVZA
  NİHAT TEPELİ Karadeniz Bölgesi - KASTAMONU / DEVREKANİ
  SUAT KOCA Karadeniz Bölgesi - AMASYA / SULUOVA
  MESUT DELİCAN Doğu Anadolu Bölgesi - ERZİNCAN MERKEZ
  KLAVUZ GIDA Güneydoğu Anadolu Bölgesi -ŞANLIURFA MERKEZ -TOPÇU MEYDANI
  BALAMAN BULGUR Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA MERKEZ
  KÜRŞAT KOCAMAN Güneydoğu Anadolu Bölgesi - DİYARBAKIR MERKEZ
  AHMET ASLAN Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA MERKEZ
  ÖMER BEŞALTI Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA MERKEZ
  MEHMET ÇELİK Güneydoğu Anadolu Bölgesi - DİYARBAKIR / ÇERMİK
  FETHİ POLAT Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA MERKEZ
  RAFET SOLAK Güneydoğu Anadolu Bölgesi - DİYARBAKIR MERKEZ
  ÖMER FARUK DEMİRKOL Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA MERKEZ
  BAME TARIM Güneydoğu Anadolu Bölgesi - DİYARBAKIR / HAZRO
  SS. IŞIKLAR KÖYÜ Güneydoğu Anadolu Bölgesi - DİYARBAKIR / BİSMİL
  RTS TARIM Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA MERKEZ
  AHMET KORKMAZ Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA MERKEZ
  SAF-ET Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ADIYAMAN MERKEZ
  EROL KARKIN Güneydoğu Anadolu Bölgesi -ŞANLIURFA MERKEZ
  FEVZİ AYSEL SİNEKLİ Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA MERKEZ
  İSMAİL OKAY Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA / BOZOVA
  ERCAN GIDA Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA MERKEZ
  FUAT ŞENBAYRAM Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA / MERKEZ
  İBRAHİM HALİL ARSLAN Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA / MERKEZ
  MUSTAFA AYDOĞDU Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA / BOZOVA
  SUR-VET TARIM Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA / YENİŞEHİR
  MEHMET ALİ GÜVENÇ Güneydoğu Anadolu Bölgesi - ŞANLIURFA / MERKEZ
  FET-KAR TARIM MAKİNALARI İç Anadolu Bölgesi - KONYA / KARAPINAR
  BERKE TARIM Marmara Bölgesi - SAKARYA / ADAPAZARI
  UĞURLU OTOMOTİV İç Anadolu Bölgesi - KONYA / KARAPINAR
  RAMAZAN ERDOĞAN İç Anadolu Bölgesi - YOZGAT / BOĞAZLIYAN
  CERİT DEMİR Ege Bölgesi - AYDIN MERKEZ
  HALİL İBRAHİM DURMAZ Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş
  LATİF HASIRCI Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş
  TAHİR METİNOĞLU Ege Bölgesi - İZMİR / Bayındır
  ONUR GÜLERYÜZ Ege Bölgesi - İZMİR / Ödemiş
  İSMAİL BOZBEY Ege Bölgesi - İZMİR / Tire/
  CEMAL KABAYEL Ege Bölgesi - İZMİR / Bergama/ YENİKENT