Одношнековый кормосме горизонтальныйситель - RZ4

система взвешивания

назад погрузчик

Сильный шасси

Высокая емкость Коробка передач

Самостоятельная гидравлическая система

Полный Лазерная резка

контроль качества

После продажи услуг


Teknik Özellikler / Technical Specifications
Model / Model RZ4 RZ6 RZ8 RZ10 RZ12
Kapasite / Capacity 4 m³ 6 m³ 8 m³ 10 m³ 12 m³
Genişlik / Width 1720 mm 1800 mm 1900 mm 1900 mm 1900 mm
Uzunluk / Lenght 4250 mm 4500 mm 5450 mm 5600 mm 5850 mm
Yükseklik / Height 1940 mm 2300 mm 2550 mm 2600 mm 2600 mm
Bıçak Sayısı / Number of Blades 55 pcs 70 pcs 80 pcs 93 pcs 105 pcs
Makine Ağırlığı / Machine Weight 1750 kg 2650 kg 3500 kg 3900 kg 4300 kg
Gereken Traktör Gücü / Power Required 30 hp 40 hp 50-70 hp 70-80 hp 80-90 hp

 

Kurum / Kişi
Bölge / İl / İlçe
ŞAKİR PALA Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KIZILCAAVLU
FARUK KARASU Ege Bölgesi İZMİR / Menemen/
MUSTAFA KUZULU Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KİRELİ
ŞAKİR KAYALIER Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ PINARLI
MUZAFFER KAĞITÇIOĞLU Ege Bölgesi İZMİR / Çiğli/
İSMAİL ÇOBAN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ YEĞENLİ
HÜSEYİN ARAYICI Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
İBRAHİM ŞENTÜRK Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ DEREBAŞI
KAMİL EFE Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ IŞIKLI
HASAN ALİ YEŞİLTEPE Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KIZILCAAVLU
HASAN ALİ YEŞİLTEPE Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ KIZILCAAVLU
İSMAİL ÇOBAN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ YEĞENLİ
ADNAN ÖZER Ege Bölgesi İZMİR / Menderes/
UĞUR KISMET Ege Bölgesi MANİSA / MANİSA MERKEZ/ ARMUTLU
BÜLENT GÜLDİKEN Ege Bölgesi İZMİR / Foça/ KOCAPINAR
TAHSİN KONUR Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ BOYNUYOĞUN
NACİ ANUK Ege Bölgesi MANİSA / AKHİSAR/
MERKÜR HAYVANCILIK Ege Bölgesi İZMİR / Foça/
ESAT ÇOBAN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ SUBAŞI
HÜSEYİN ELDEĞMEZ Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/
MİTHAT GÜNEY Ege Bölgesi İZMİR / Bayındır/ KIZILCAOVA
MEHMET ARIKAN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ ALAYLI
OSMAN ELİBOL Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ IŞIKLI
MESUT KAYALI Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/ ÇİTKÖY
HACI BEKTAŞ Ege Bölgesi KÜTAHYA / TAVŞANLI/
İBRAHİM AKMEŞE Ege Bölgesi İZMİR / MERKEZ/
ABDULLAH AKTAŞ Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/ KINIK
MUSTAFA GÖL Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/
ERCAN DEVECİOĞLU Ege Bölgesi İZMİR / Dikili/
NAİM ÇAKIR Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/
HİCABİ GÜNDÜZ Ege Bölgesi İZMİR / Dikili/ DELİKTAŞ
FUAT SARIÇOBAN Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/ KINIK
ALİ BOSTANCIOĞLU Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/
OSMAN ÜNAL Ege Bölgesi İZMİR / Tire/ SUBAŞI
İSMAİL HAKKI İDMANLI Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/ KINIK
OSMAN ÜREYEN Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/ KINIK
NEJAT BURGU Akdeniz Bölgesi ADANA / KOZAN/ ASLANLI
SAVAŞ MERCAN Akdeniz Bölgesi ADANA / SARIÇAM/ KIZILKAŞ
MAHMUT ÖZDEMİR Akdeniz Bölgesi ADANA / SARIÇAM/ KILIÇLI
MEHMET TÜRKİBİŞ Akdeniz Bölgesi ADANA / SEYHAN/
İSMAİL UZUNER Akdeniz Bölgesi ISPARTA / YALVAÇ/
ÖMER AYDOĞMUŞ Akdeniz Bölgesi BURDUR / KARAMANLI/
TALAY TİCARET Akdeniz Bölgesi BURDUR / BUCAK/
YAŞAR KAHYA Akdeniz Bölgesi ADANA / ADANA MERKEZ/
HAYRİ DİRİ Marmara Bölgesi KOCAELİ / KOCAELİ MERKEZ/
HADIMKÖY TARIM KREDİ Marmara Bölgesi İSTANBUL / ARNAVUTKÖY/
MEHMET MANDACI Marmara Bölgesi BURSA / BURSA MERKEZ/
YAŞAR ÇAVDAR İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR / GÜLŞEHİR/
KUDDUSÜ KOÇ İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR / GÜLŞEHİR/
ERYILDIRIMLAR TARIM İç Anadolu Bölgesi ANKARA / ANKARA/
HAŞİMET PINAR İç Anadolu Bölgesi AKSARAY / ORTAKÖY/ HARMANDALI KASABASI
BÜLENÇ YÜCE İç Anadolu Bölgesi YOZGAT / YOZGAT MERKEZ/ ESKİÖREN
YAŞAR KAZIM DOĞAN İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR / GÜLŞEHİR/
TAHİR ULUKAYA İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR / GÜLŞEHİR/ EĞRİKUYU
CUMA TÜRKOĞLU İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR / GÜLŞEHİR/ EĞRİKUYU
ÖNDER KALAYCI İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR / GÜLŞEHİR/ ESKİ YAYLACIK
MEHMET KARAMAN İç Anadolu Bölgesi KAYSERİ / MERKEZ/
ŞEVKET ŞANLI İç Anadolu Bölgesi KAYSERİ / BÜNYAN/
FİKRET USTA İç Anadolu Bölgesi YOZGAT / SARIKAYA/ ÇIKRIKÇI
GÖKAY ERYILMAZ İç Anadolu Bölgesi NEVŞEHİR / GÜLŞEHİR/ ESKİ YAYLACIK
KAMİL BAŞ Karadeniz Bölgesi KASTAMONU / DEVREKANİ/
RAFET OBALIOĞLU Karadeniz Bölgesi KASTAMONU / DEVREKANİ/
MÜMİN DEMİR Karadeniz Bölgesi SAMSUN / BAFRA/
RECEP ÖZTÜRK Karadeniz Bölgesi KARABÜK / SAFRANBOLU/
ÖMÜR TARIM ÜRÜNLERİ Karadeniz Bölgesi KASTAMONU / KASTAMONU MERKEZ/
İBRAHİM DENİZ Karadeniz Bölgesi KARABÜK / SAFRANBOLU/
MUSA SEZGİNOĞLU Karadeniz Bölgesi KASTAMONU / KASTAMONU MERKEZ/
BERKE TARIM Marmara Bölgesi SAKARYA / ADAPAZARI/
SELİM ÇÜMEN Ege Bölgesi İZMİR / Bergama/
HÜSEYİN GİRGİN Marmara Bölgesi İSTANBUL / İSTANBUL/ PAŞAKÖY
BEDRİ ARTUK Ege Bölgesi İZMİR / Tire/
GÜLDEM ÇETİN Ege Bölgesi İZMİR / Tire/