Top

MF 5700

Dünyanın yeni ağır hizmet traktörleri

Massey Ferguson, çiftçilerin zamanın zorluklarına cevap verebilmesi için her zaman yenilikçi fakat pratik çözümler üretmektedir. MF 5700 Serisi ile, her tür çiftçi için istisnai bir verim sağlayan son derece modern, yüksek performanslı, ağır hizmet tipi, basit bir traktör serisi sunarak bu geleneğini sürdürüyor.

En modern fabrikalarda üretilen, tamamen yeni ama basit tasarımı, verimli sürüş sistemleri ve yüksek düzeyde konforu ile MF 5700 kesinlikle dünyanın en yeni ağır hizmet tipi traktörü olarak tasarlanmıştır. Her türlü işiniz için, performanstan taviz vermeden, satın almak için ödenilen bedelin karşılığını fazlasıyla veriyor.

AKTARMA ORGANLARI
MOTOR
ŞANZUMAN
DOĞRUDAN TAHRİKLİ PTO
ELC'Lİ ÜÇ NOKTA ASKI SİSTEMİ

Arka askı sistemi, bu traktör büyüklüğünü tamamlamak üzere özel olarak optimize edilmiştir. Ağır yapılı ekipmanların kolaylıkla kaldırılabilmesi için 4.300 kg‘lık etkileyici bir kaldırma kapasitesine sahiptir.

Endüstrinin öncüsü Elektronik Askı Kontrolü (ELC) ile birlikte standart olarak gelmektedir. Sistem, toprak altı ekipmanların çalışma derinliğinin ve diğer ekipmanlar için çalışma yüksekliğinin doğru bir şekilde yönetilmesini sağlayan bağlama işlevlerinin hassas ve duyarlı şekilde kontrol edilmesini sağlar. Elektrik sistemi daha çabuk çalıştığı için daha fazla tepki vermekte ve kesinlik getirmektedir. Bu da, “draft sisteminin”, tekerlek kaymasını ve yakıt tüketimini en aza indirmek için her zaman maksimum çekiş sağlamak için doğru tepki gösterdiği anlamına gelmektedir.

OPERATÖR ORTAMI