Top

MF 7700 S

Genlerinde Çiftçilik Var

Massey Ferguson’un MF 7700 S serisi, karma çiftliklerden tarlalara ve tarımsal işletmelere kadar, iş ortamınız veya faaliyetleriniz her ne olursa olsun, özellikle profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlandı.

Çok çeşitli güç, şanzıman, kabin özelliği, hidrolik sistem ve PTO seçeneğine sahip olan MF 7700 S serisi, özel olarak tasarlanmış, pratik, kullanımı kolay ve güvenli pek çok çözüm sunarak her türlü ihtiyacınıza uygun hale getirilebiliyor.

MOTOR

AGCO Power altı silindirli 6,6 ve 7,4 litre motorlar, Motor Gücü Yönetimi (EPM) ile birlikte, 200 ila 255 hp‘den 280 hp‘ye kadar maksimum güç üretir.

Bakım gerektirmeyen, üçüncü nesil SCR teknolojisi arıza süresini ve maliyetleri azaltır.

Daha yüksek güç kapasiteleri ve tüm motor devirlerinde mükemmel motor tepkisi sağlanması için, elektronik atık kapısı bulunan turboşarj donanımına sahiptir.

Optimize edilen yüksek basınçlı common-rail yakıt enjeksiyon sistemi, Partikül Madde (PM) salınımını azaltır ve bu nedenle T4 Final regülasyon koşullarını karşılamak için bir Dizel Partikül Filtresi (DPF) gerektirmez.

Otomatik düşük rölanti sistemi, rölantide yakıt tasarrufu sağlamak için motor devirlerini düşürür ve operatör konforunu arttırmak için kabin içindeki gürültüyü azaltır.

Dizel Partikül Filtresine (DPF) ihtiyaç olmadığı için traktörün gücü her zaman kullanılmaya hazırdır.

ŞANZUMAN
KABİN

Bazen ufak bir detay, iş yükünüz üzerinde büyük bir değişiklik yaratabilir. MF 7700 S kabini, konfor ve kolaylık sağlayan pek çok özelliğe sahiptir. Bu özellikler arasında şunlar yer alır: yola çıkıldığında otomatik tepe lambası aktivasyonu, çalışma lambalarını otomatik kapatma işleviyle beraber gün sonunda lambaları geciktirerek söndürme özelliği, mobil telefonlar veya dizüstü bilgisayar için ek prizler, radyo ve MP3 oynatıcı, Bluetooth bağlantısı, hava süspansiyonlu döner koltuk, teleskopik yan aynalar, elektrikli buz çözücü ve otomatik klima. 16 LED çalışma lambasının eklenmesi, mükemmel bir aydınlatma kapasitesi sağlayarak geceyi gündüze dönüştürür. Bu pakette, gün ışığında da çalışan LED imzaları da bulunmaktadır; bu da zaten çok çekici bir tasarımı daha da geliştirmektedir.

TRAKTÖR/ÖN YÜKLEYİCİ KOMBİNASYONU

Yeni MF 7700 S traktörünüzle birlikte bir Massey Ferguson ön yükleyici satın aldığınızda,traktörünüze bir MF ön yükleyici takılmaya hazır halde gelmesini seçebilirsiniz. Traktörünüz, fabrikadan, maksimum manevra kabiliyeti ve bakım kolaylığı sağlamak için tasarlanmış ve makinenin bütünleyici bir parçasını oluşturacak şekilde kurulmuş ön yükleyici alt şasisi ile birlikte gelecektir.

Tamamen kontrol – Çalışma esnasında daha fazla çok yönlülük sağlamak için, opsiyonel mekanik çok fonksiyonlu kumanda kolunun, ileri/geri hareket ve vites değişimi gibi ilave şanzıman fonksiyonları bulunmaktadır. Ön yükleyici hidrolik kontrolüne yapılan akıllıca bir ekleme olarak sunulan 3. Live özelliği, operatörün aynı anda kepçeyi açıp kapamasına ve bir ekipmanı doldurup boşaltmasına olanak sağlar. Massey Ferguson teleskopik taşıyıcılarında çok olumlu karşılanan bu işlev, artık MF FL ön yükleyici serisinde de mevcuttur.

HİDROLİK ENERJİ

Modern donanımlar, onları çalıştıracak traktörlerin kapasitesini gittikçe daha fazla zorlamaktadır ve bu traktörlerin daha hızlı çalışması ve daha iyi tepki vermesi gerekmektedir. En yeni donanımlar için olağanüstü bir kaldırma ve sürüş özelliği sunan MF 7700 S, ağır iş uygulamalarını kolaylıkla gerçekleştirmesini sağlayan mükemmel bir kapasiteye sahiptir.

Geliştirilen arka askı sistemi şimdi 9.950 kg‘a kadar kaldırma kapasitesi sunmaktadır. Arka kaplinler, ekipmanların kolay sökülmesini sağlayan bir hidrolik dekompresyon sistemine sahiptir ve toplamda beş adede kadar spool valf mevcuttur.

Ayrıca, otomatik stabilizör kurulumu daha kısa bir zincirle geliştirilerek, kurulumun en kolay şekilde yapılabilmesi sağlanmıştır. Her bir taraf için tek yönlü bir stabilizör, ekstra emniyet sağlar.

Ağır işlere uygun Entegre Ön Askı Sistemi (IFLS) isteğe bağlı edinebileceğiniz bir seçenek olarak sunulmuştur ve ön süspansiyona uyacak şekilde tasarlanmıştır. Özel ön valf kontrolü ile 4.000 kg‘a kadar kaldırma gücü sunan IFLS sistemi, iki spool valfe ve bir adet serbest dönüş hattına sahiptir.

KUYRUK MİLİ
MF TEKNOLOJİLERİ

MF 7700 S Serisinde uygulanan araç içi ve araç dışı teknoloji çözümleri, Massey Ferguson‘un ortaya koyduğu ilerleme ve inovasyon hızının açık bir göstergesidir. İşin daha etkili ve verimli şekilde yapılması söz konusu olduğunda, bilgi güç demektir. Bu nedenle Massey Ferguson, sade ve güvenli teknoloji çözümleri sunarak büyük bir kullanım kolaylığı ve daha fazla verim getirir ve daha düşük maliyet ve daha yüksek randıman sayesinde gelişmiş bir verimlilik ve kârlılık sağlar.

SERVİS